Zapraszamy na warsztaty Tropical Winter

09/01/2015
Czy marzyliście kiedyś o zabawie w tropikalnym ogrodzie pełnym fig, pomarańczy, śpiewających ptaków i egzotycznych motyli? Od stycznia spróbujemy wcielić się w rolę nadwornych architektów, którzy decydując o kształcie, kolorze i rozmiarze poszczególnych elementów, stworzą własną, fantastyczną przestrzeń. Dzięki warsztatom dzieci nauczą się współpracy, a także rozwiną przestrzenną wyobraźnię oraz poznają materię i reguły rządzące architekturą. 

Wraz z Nowym Rokiem Muzeum Łazienki Królewskie rozpoczyna nowy cykl rodzinnych warsztatów architektonicznych „Tropical Winter”. Jest on przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat i od 6 do 10 lat. Zajęcia będą odbywać się od stycznia do maja br., w każdą drugą (dla trzy – pięciolatków) i w trzecią (dla sześciu – dziesięciolatków) niedzielę miesiąca o godz. 11.00 w Starej Kordegardzie. Informacje i zapisy są prowadzone mailowo: warsztaty@lazienki-krolewskie.pl. Bilet rodzinny – dla dziecka i opiekuna – kosztuje 15 zł, a karnet na 5 warsztatów – 70 zł. Miejscem spotkań chętnych do wzięcia udziału w warsztatach jest taras przed Pałacem na Wyspie. Cykl jest realizowany przy wsparciu architektów z Towarzystwa w Przestrzeni. Prowadzącymi zajęcia są: Ewa Szylberg, Katarzyna Pedrycz i Paweł Pedrycz.

Dzieci, które mają 3, 4 lub 5 lat zapraszamy w najbliższą niedzielę – 11 stycznia, a sześcio – dziesięciolatki – 18 stycznia na spotkania, w których czasie obędzie się wspólne projektowanie Motylarni – budowli nawiązującą do Starej Oranżerii w Łazienkach Królewskich. Przypominamy! Zbiórka o godz. 11 na tarasie przed Pałacem na Wyspie!
inne wszystkie
dzieje się nie przegap galeria najpopularniejsze
Projekt: minds up