Cześć ! Witamy na pokładzie !

30/08/2013
I znów początek nowego roku szkolnego… To nie przypadek, że również nasz portal startuje właśnie teraz - edu.tvp.pl to nowe miejsce w sieci specjalnie dla Was ! 

Z nami możecie być na dnie oceanu i w kosmosie, przekonać się, że język obcy wcale nie musi być obcy. Stąd możecie wyruszyć w podróże małe i duże z Adamem Wajrakiem czy Wojciechem Cejrowskim, odkrywać ciekawostki ze świata nauki z Radkiem Brzózką , z Jarkiem Kretem poznawać polszczyznę, a języków obcych uczyć się z Einsteinem i Marilyn Monroe.

Nie boimy się żadnych tematów. Mamy szansę być największym forum dyskusyjnym w Polsce i największą galerią Waszych prac fotograficznych czy filmowych. Chcemy być oczywiście wyjątkowi, ale tak się może stać tylko z Waszą pomocą. Z czasem będziecie mogli uzupełniać nasze materiały, dodawać własne filmiki i zdjęcia. Codziennie będziemy informować, proponować oglądanie naszych programów, zachęcać do rozwiązywania zadań i krzyżówek oraz odwiedzania galerii zdjęć. 

Piszcie do nas edu.redakcja@tvp.pl - co się Wam podoba na naszym portalu, a co nie, o czym chcielibyście przeczytać albo jaki program zobaczyć, piszcie o Waszych problemach i radościach. To Wasz portal : edu.tvp.pl - ciekawsza strona nauki! 

Redaktor naczelna 

Małgorzata Mierzejewska
inne wszystkie
dzieje się nie przegap galeria najpopularniejsze
Projekt: minds up